X
GO
da-DKkl-GL
SIP-nut attaveqarfissat

 

Immikkoortortaqarfinni ataasiakkaani adressit, telefonit, e-mailit, ilaasortaanermut akiliutit aamma siulittaasut. Aamma maani aaneqarsinnaapput ilaasortanngornermi immersugassat aamma immikkoortortaqarfiit malittarisassaat. Erseqqissaatigissavarput akiliutit allassimaffianni ilaanngimmat PBS-imut gebyri 5 kr.-iusoq.

Aasiaat

Suulunnguup Aqq. 21B, Postboks 139, 3950 Aasiaat
Tlf. 892732 / Fax 892453
E-mail: asipaasiaat@gmail.com
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 310 kr.

Siulittaasoq: Qujana Fleischer

Alluitsup Paa

B-820, 3919 Alluitsup Paa
Tlf. 619077 / Fax 619191
E-mail: alluitsuppaa@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 220 kr.

Siulittaasoq: Annassi Kleist Karolussen

Ikerasak

B-1452 Ikerasak, 3961 Uummannaq
Tlf. 95 50 88
E-mail: ikerasak@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 245 kr.

Siulittaasoq: Laura Markussen

Ilulissat

Illumiut 57, Postboks 93, 3952 Ilulissat
Tlf. 943223 / Fax 94 46 40 
E-mail: ilulissat@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 280 kr.

Siulittaasoq: Else Jonna Villadsen

Ittoqqortoormiit

B-432 Postboks 5, 3980 Ittoqqortoormiit
Tlf.
E-mail: ittoqqortoormiit@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 270 kr.

Siulittaasoq: Josefine Madsen

Kangaamiut

Kangaamiut, Suffiap Aqq. B-515, 3912 Maniitsoq
Tlf. 817221 / Mobil 293912 / Fax 819558
E-mail: kangaamiut@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 190 kr.

Siulittaasoq: Marie Karolussen

Kangaatsiaq

B-405 Postboks 533, 3955 Kangaatsiaq
Tlf.
E-mail: kangaatsiaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 290 kr.

Siulittaasoq: Aqqaluk M. Lynge

Kangerlussuaq

B-666 Postboks 14, 3910 Kangerlussuaq
Tlf.
E-mail: kangerlussuaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 245 kr.

Siulittaasoq: Ane Gudmundsson

Maniitsoq

Ivissuit 2, Postboks 73, 3912 Maniitsoq
Tlf. 813410 / Fax 812156
E-mail: maniitsoq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 280 kr.

Siulittaasoq: Elisabeth L. Hansen

Nanortalik

Tuapangmiut B-525 Postboks 91, 3922 Nanortalik
Tlf. 613035 / Fax 613709
E-mail: nanortalik@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.

Siulittaasoq: Karen Tittussen

Narsaq

Sarqánguaqvej B-7 Postboks 55, 3921 Narsaq
Tlf. 661622 / Fax 661765
E-mail: narsaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 300 kr.

Siulittaasoq: Helga Egede Godtfredsen

Narsarsuaq

B-33, Annex, Postboks 50, 3923 Narsarsuaq
Tlf.  665325 / Fax 665231
E-mail: narsarsuaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 210 kr.

Siulittaasoq: Lars Kristensen

Nuuk

Issortarfimmut 11, Postboks 137, 3900 Nuuk
Tlf. 321740 / Fax 321797
E-mail: nuuk@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 305 kr.

Siulittaasoq: Josef Therkildsen

Paamiut

Postboks 182, 3940 Paamiut
Tlf. 681397 / Fax 681309
E-mail: paamiut@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 230 kr.

Siulittaasoq: Pavia Rachlev Møller


SIP-t tamarmik siulersuisuisa allattorsimaffiat

Allannguutissaqarpat iluarsisassaqarpalluunniit SIK-mut saaffiginnigit tlf. 32 21 33-mut imaluunniit e-mailadressimut sik@sik.gl-imut.


SIP-t malittarisassaat nalinginnaasut


"SIK-mit Nutaarsiassat"

Nutaarsiassanik allakkiaq nittartakkamut tapertatut SIK-p allattoqarfianit ukiumut arlaleriarluni nassiunneqartassaaq immikkoortortaqarfinnut, klubbinut aamma sulisut sinniisaannut. Tassani atuarneqarsinnaasassapput kattuffimmi immikkoortortaqarfinnilu taasariaqartitanik nalunaarutit assigiinngitsut.

Nutaarsiassanik allakkiat ataasiakkaat aaneqarsinnaapput:

 

 

 

 

Qaanaaq

B-163, Postboks 67, 3971 Qaanaaq
Tlf. 971350 / Fax 971351
E-mail: qaanaaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.

Siulittaasoq: Pauline Kleist

Qaqortoq

Storesøvej B-621, Postboks 29, 3920, Qaqortoq
Tlf. 642442 / Fax 641231
E-mail: qaqortoq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.

Siulittaasoq: Jakob G. Motzfeldt

Qasigiannguit

Gl. Kirkevej 7, Postboks 38, 3951 Qasigiannguit 
Tlf. 911448 / Fax 911443 
E-mail: qasigiannguit@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 310 kr.

Siulittaasoq: Henny Hansen

Qeqertarsuaq

Jakob Danielsenip Aqq. 23, Postboks 95, 3953 Qeqertarsuaq 
Tlf. 921423 / Fax 921332 
E-mail: qeqertarsuaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 260 kr.

Siulittaasoq: Anda Kristiansen

Qeqertarsuatsiaat

Qeqertarsuatsiaat, 3900 Nuuk
Tlf. 359058
E-mail: qeqertarsuatsiaat@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 220 kr.

Siulittaasoq: Ingvar Motzfeldt

Saqqaq

B-1577, Saqqaq, 3952 Ilulissat
Tlf. 948056
E-mail: saqqaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.

Siulittaasoq: Aka Kristiansen

Sisimiut

Kaaleeqqap Aqq. 14, Postboks 56, 3911 Sisimiut
Tlf. 864245 / Fax 864945 
E-mail: sisimiut@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 315 kr.

Siulittaasoq: Jens Johansen

Tasiilaq

Suulup Aqq. B-88 Postboks 51, 3913 Tasiilaq
Tlf. 981208 / Fax 981451
E-mail: tasiilaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.

Siulittaasoq: Hans Jonathansen

Upernavik

Aqqusinertaaq B-22, Postboks 87, 3962 Upernavik
Tlf. 961960 / Fax 962020 
E-mail: upernavik@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.

Siulittaasoq: Pavia Johnsen

Uummannaq

Sanatoriamut B-725, Boks 24, 3961 Uummannaq 
Tlf. 951047 / Fax 951427 
e-mail: uummannaq@sip.gl
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 270 kr.

Siulittaasoq: Jokum Zeeb